Žmogaus dizaino ištakos

Ra Uru Hu yra  „Human Design System“ autorius ir žinios nešėjas.

Ra gimė 1948 m. Balandžio 9 d., kaip Alanas (Robertas) Krakoweris, Montrealyje, Kanadoje ir ten praleido savo ankstyvuosius metus.

Po to, kai įgijo menų bakalauro laipsnį, karjeros kelias jį nuvedė į verslo pasaulį.  Jis dirbo  reklamos vykdomuoju direktoriumi, žurnalų leidėju ir redaktoriumi. Menas buvo svarbus Ra.  Tačiau, labiausiai jis savo gyvenimą siejo su muzika.

1983 m. jis nusprendė pakeliauti po pasaulį, todėl išvyko iš Kanados ir galiausiai apsistojo Ibizos saloje, kur metus praleido dirbdamas mokyklos mokytoju.

1987 m. sausio mėn. jis išgyveno neįprastą mistinę patirtį, per kurią teko susidurti su „Balsu“, intelektu, kuris buvo žymiai pranašesnis už viską, ką jis iki tol buvo patyręs. Šis “susitikimas” truko aštuonias dienas ir naktis. Per šį laiką gauta informacija, šiandien yra vadinama „Žmogaus dizaino sistema“.

1989 m., po susidūrimo su „Balsu”, Ra Uru Hu parašė pirmąją savo knygą – „Rave I’Ching“ – teorinį pagrindą, kuriuo šiandien remiasi „Žmogaus dizaino“ sistema. Ši knyga tai tarsi savotiškas mūsų genetikos kodo atrakinimo raktas. Ji siejama su vienu seniausių klasikiniu kinijos tekstu „I’Ching“ arba „Permainų knyga“, kuri daugiau nei tris tūkstančius metų buvo naudojama kaip senovinė ateities spėjimo priemonė. Ra Uru Hu šiuos senovinius tekstus papildė su „Balso“ jam perduotomis žiniomis, taip sukurdamas unikalų, tūkstantmečių išmintį sujungiantį tiltą, atrakinantį šiandieninio žmogaus gyvenimo paslaptis.  

Ateinančius 25 savo gyvenimo metus, Ra paskyrė šios sistemos plėtrai ir žinios perdavimui visame pasaulyje.

Kartu su šeima jis gyveno JAV, Vokietijoje ir didžiąją laiko dalį Ibizoje, Ispanijoje, kur mirė 2011 m. kovo mėn.

Pagrindinis "Žmogaus dizaino" sistemos principas yra pagrįstas neutrino dalelių veikimu

Neutrinai

Neutrinai – tai yra mažiausios mokslui žinomos materijos dalelės, turinčios masę ir informaciją.  Apie 3 trilijonai neutrinų, su visa pakeliui surinkta informacija, kiaurai skrodžia viską, kas pasitaiko jų kelyje. Jie per sekundę aplanko kiekvieną mūsų Žemės kvadratinį centimetrą, kartu palikdami savo unikalią žymę.

Jų poveikis ir nulemia mūsų unikalų asmenybės antspaudą.

Apie 70 procentų visų neutrinų išspinduliuoja mūsų Saulė. Likusius 30 procentų skleidžia kitos mūsų galaktikos žvaigždės.

Tradiciniai mokslai

„Žmogaus dizaino“ sistemoje, modernusis mokslas (neutrinai, kvantinė fizika, genetika) yra jungiamas su astrologija, čakrų sistema, Kabala ir svarbiausia – I’Ching „Permainų knyga“. Pastaroji suteikia itin gilias įžvalgas apie žmogaus prigimtį ir jo galimybes.

Visi šie aspektai fiksuojami „Žmogaus dizaino“ mandaloje/grafike. Jis apskaičiuojamas naudojant žmogaus gimimo datą, laiką ir gimimo vietą (miestą, šalį).

„Žmogaus dizaino“ sistema yra dviejų mokslo krypčių sintezė: tradicinės ir šiuolaikinės.

Ar žinai savo gimimo datą, laiką ir gimimo vietą?